Hakkımızda

Şirketimiz Ocak 2002 yılında kurulmuştur. Başlangıçta az sayıdaki binek araba ve servis aracıyla hayatına başlayan şirketimiz büyüme hacmini 2010’da yapılan iyileştirmeler ve kalite hizmet belgelerinin alınması ile ilerletmiş ve yükselişe geçmiştir. Şirketimiz personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir. Şuan yurtiçinde; personel ve öğrenci taşımada İstanbul ve İzmit’ te hizmet vermekteyiz

Konusunda uzman, yeniliklere açık, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz, yapılan iyileştirme çalışmalarında hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamakla birlikte süreklilik kazanmasında da önemeli bir avantaj sağlamaktadır. Firmamızı sahiplenen ve TQM ( Toplam Kalite Yönetimi ) gereklerini yerine getirmeyi görev edinmiş bir kadroya sahip olan şirketimiz, başarısındaki devamlılığı ve hizmetindeki kaliteyi bu dinamik kadroyla sağlamıştır.

Şirketimizde halen, 215 araç personel taşıma işinde bulunmaktadır. Konusunda uzman genç ve dinamik personelimiz yönetiminde, yeni model araçlar, tecrübeli, eğitimli ve sosyal ilişkileri yüksek şoförler ile aksamadan dakik ve güvenilir hizmet yürüten şirketimiz, personel taşıma işinde “Müşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar” prensibi ile çalışmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu amaca ulaşmak için idari personelimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımızla sürekli toplantılar yapılmakta, şoförlerimiz başta olmak üzere doğum günleri gibi özel günlerde bir araya gelinmekte, bilgi akışını hızlandırılmakta ve eğitim çalışmaları ile de işlerinde gelişimleri sağlanmaktadır. Özellikle araçları kullanan personelin eğitimine önem verilmekte ve motivasyonlarının yüksek seviye de olması için yakın ilişki içersinde bulunulmaktadır.

Şirketimiz ISO 9001:2000 ve TSE (Personel ve Öğrenci Taşıma) belgelerine sahiptir. Bu belgelerin uygulama esaslarına göre hareket ederek, şirketimizin hizmet kalitesi standart hale getirilmiştir. Şirketimizde hedeflenen toplam kalite anlayışı yolunda müşteri memnuniyetine ve sürekli iyileştirmeye yönelik hizmet sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Öğrenci ve personel taşımacılığında lider, sektördeki hizmet kalitesinin gelişmesinde öncü ve belirleyici olmak.

Misyonumuz

 • Hizmet verilen kurum ve kuruluşlar ile taşınacak insanların ihtiyaç ve beklentilerini doğru ve tam anlamak,
 • Yeni ve teknolojik üstünlüğü olan araçlarla taşımak,
 • Değişen ve gelişen teknolojiyi kullanarak taşımak,
 • Güvenli taşımak,
 • Sağlıklı (hijyenik) ortamlarda taşımak,
 • Taşıma sırasında veya olası olumsuz koşullarda yolcuların ihtiyaç duyacağı yiyecek, içecek ve diğer araç-gereci araçlarda bulundurmak,
 • Araçların kontrollerini, periyodik ve sürekli bakımlarını yaparak olası arızaları sıfıra indirmek,
 • Araç takip sistemiyle ve diğer iletişim araçları ile araçların konumu hakkında bilgi sahibi olmak,
 • Müşteri odaklı çalışmak,
 • Çalışanlarımızın eğitimini ve memnuniyetini, bununla birlikte hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak,
 • Olası her olumsuz duruma, karşı tedbir geliştirmek.

Geri Bildirim

Sayfamızdaki anket sizlere verdiğimiz hizmetin kalite seviyesini ölçmek ve sizden aldığımız bilgiler ışığında bunu geliştirmek için kullanılacak anketimize lütfen katılın.

Hemen Başla