our

Öğrenci Taşıma

Öğrenci Taşıma

Personel taşımacılığı, özellikle büyük şehirlerde bulunan kurum ve şirketlerin çalışanlarının işe, öğrencilerin okula geliş gidişlerini düzenlemek için bu hizmeti profesyonelce yapan şirketlere ihtiyaç duyulması ile ortaya çıkmıştır. Bu sektörde, İstanbul’ da az sayıda köklü firma bulunmakla beraber, özellikle son yıllarda İstanbul genelinde bu sektörde çok fazla firma hizmet vermektedir. Sektördeki firmaların artması, özellikle hizmet kalitesine yönünde çalışmalar yapılması ve gerekli iyileştirmelerde bulunulması bu sektördeki firmaların hizmet kalitesinin gelişimini hızlandırmaktadır.

personel tasima

Ancak sektörde haksız rekabet ortamının yoğun şekilde yaşanması, özellikle hizmet kalitesine önem vermeyen firmaların ücret politikalarıyla firmamız gibi kaliteli hizmet vermeye çalışan firmaları olumsuz etkilemektedir.

Sektörde önemli bir yere sahip olma yolunda çalışmalarına devam eden firmamız, toplam kalite yönetimi hedeflenerek yapılan iyileştirmeler ve özellikle hizmet sektörünün temelini oluşturan ” koşulsuz müşteri mutluluğu ” ilkesi ile hareket etmektedir.

Servis sorumluları ve şoförler ile iletişim konusunda teknolojinin sunmuş olduğu imkanları kullanarak oluşabilecek problemler karşısında şirket merkezindeki birimlerle anında koordinasyon kurularak problemler çözümlenmektedir. Araçların periyodik bakımlarının aksatmadan yapılması gibi önlemlerde alınarak, hizmet sırasında çıkabilecek aksaklıkların en asgariye inmesini sağlanmıştır.

Öğrencilerin güvenliği açısından araçlarda öğrenci kilidi bulunmaktadır. Öğrenci servis şoförleri öğrencilerin sağlığı açısından sigara içmeyen personelden seçilmiştir. Öğrenci servisleri Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nin 15 maddeden oluşan kurallarını ilke edinmiş ve 4. Madde’ de bulunan taşıt şartlarını yerine getirmiştir. Eğitimli, tecrübeli hostesler ikinci bir okul gibi görülen servis araçlarımızda hizmet vermektedir ve servis araçlarında öğrencileri eğitmek amaçlı çeşitli iyileştirmeler yapılması planlanmaktadır.

Başlıca

Hizmetlerimiz

Personel taşımacılığı, özellikle büyük şehirlerde bulunan kurum ve şirketlerin çalışanlarının işe, öğrencilerin okula geliş gidişlerini düzenlemek için bu hizmeti profesyonelce yapan şirketlere ihtiyaç duyulması ile ortaya çıkmıştır...

Metropol Turizm Personel Taşıma İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Telsizler Mah. Galataderesi Cd. No:10 K:5 D:11 Kağıthane / İstanbul